Rok 2018 – 28. rok našej činnosti končí – tešíme sa na rok 2019 – náš 29. rok s fóliami! Tešíme sa na Váš kontakt !


Prečo Hanita

v exteriérových proti – slnečných fóliách ?

- lebo máme mimoriadne exteriérové fólie SolarZone® EXTERIOR, XTRA, XTRM

Naša odbornosť dosahuje pri výrobe okenných vynikajúce parametre. Špecializujeme sa na výrobu mimoriadne efektívnej a robustnej konštrukcie fólií. Hanita vedie globálny trh vo výrobe špeciálnych fólií, v predaji a v neprekonateľnej dobe záruky. Exteriérové okenné fólie poskytujú najvyššiu úroveň energetickej účinnosti všetkých typov okenných fólií a dokáže až zdvojnásobiť zastavenie množstva slnečnej energie v porovnaní s podobnými interiérovými fóliami.

Unikátne povrchové úpravy a procesný vývoj Hanity dokázal zaistiť že všetky typy SolarZone exteriérových fólií odolajú i v najnáročnejších podmienkach – výrazné výkyvy teploty, zmeny vlhkosti, dlhodobé vystavenie slnečnému žiareniu, atď. A to je dôvod prečo máme na všetky naše exteriérové fólie jedny z najdlhších záruk na svetovom trhu.

- lebo fólie SolarZone® XTRA a SolarZone® XTRM dodržia čo sľubujú

 1. Xtra + Xtrm výkon
  Mimořiadne úspory energie na všetkých typoch presklení

 2. Xtra + Xtrm výdrž fólie
  Odolný a flexibilný HardCoat konstrukcie fólie zvyšuje odolnosť voči povetrnostným podmienkam a udržuje efektivitu fólií

 3. Xtra + Xtrm záruka*
  Komplexná záruka pri akomkoľvek aspekte skiel alebo sklonu skiel

 4. Xtra + Xtrm výber
  Široká škála typov a farieb

 5. Xtra +Xtrm „pokoj v duši“
  Kompatibilita s prakticky všetkými tymi zasklenia a jednotiek, bez obáv z tepelného poškodenia alebo odlepovania fólií

 6. Xtra + Xtrm pohoda
  Nerušivé exteriérové inštalácie pre nepretržitú prevádzku majiteľa objektu

- lebo máme jedinečný a mimoriadny program

Program Hanity v oblasti energetickej efektívnosti „SolarZone Energy Efficiency Program“ predstavuje prvý komplexný program pokrytia všetkých požiadaviek „na kľúč“ pri upgrade zasklenia.

Program ponúka -

 1. globálne pokrytie a kompletnú technickú podporu od energetických špecialistov Hanity
 2. realizáciu na kľúč (vrátane merania a inštalácie) certifikovaným týmom SolarZone
 3. overenie úspor energie ku kvantifikácii úspechu Vašej investície pomocou proprietárnej metodiky a systému potvrdenia správnosti energetického modelovania a pre meranie efektiívnych úrovní úspory energie.

Pokiaľ vaša budova toto potrebuje - bez ohľadu na vaše požiadavky na energetickú účinnosť – ak sa pripojíte k nášmu programu Solar Zone Energy Efficiency, energetická účinnosť vašej budovy pôjde smerom nahor a vaše výdaje energie pôjdu smerom nadol.

* Kontaktujte A. F. F., s. r. o. pre kompletné detaily záruky na kolmé sklá, vrátane záruky na šikmé a vodorovné sklá.


Prečo Hanita

v čírych a kombinovaných bezpečnostných fóliách ?

- lebo máme mimoriadne bezpečnostné fólie SafetyZone® : safety & security

S viac ako 30 – ročnými skúsenosťami v oblasti fólií sa stala Hanita Coatings, RCA, Ltd. svetovou jednotkou vo vývoji a výrobe bezpečnostných okenných fólií. Hanita predkladá a rieši po celom svete bezpečnosť a ochranu vládnych, komerčných, obytných, lekárskych a školských budov a zariadení.

Ochranné a bezpečnostné fólie SafetyZone® sú známe optickou čírosťou a čistotou - výsledok najvyššej kvality polyesteru, priehľadným top lepidlom Hanity a prísnym dodržiavaním náročných podmienok ISO 9001. Hanita je akreditovaná u rigoróznych štandardov international glass safety standards – medzinárodných noriem skla. Fólie SafetyZone® sú voľbou profesionálnych inštalatérov, prináša výkon, cenu, a inštalácia samotná flexibilitu.

Okenné fólie SafetyZone® zabezpečujú a držia pohromade rozbité sklo, poskytujú ochranu pred úlomkami skla a minimalizujú hrozbu zranení vyplývajúcich z dopadu, kolízie, výbuchu alebo prírodnej katastrofy.

Odvodené produkty SafetyZone®

Fólie ochranné a bezpečnostné

číre energeticky efektívne sofistikované automobilové


Chráňte a vytvorte príjemnú klímu doma, v práci, pri zábave

Proti-slnečné exteriérové fólie 1., 2. a 3. generácie

...................................................................................................................

Bezpečnostné fólie - STOP vniknutiu páchateľov, stop úlomkom skla

................................................................................

Privátne a špeciálne fólie - STOP nevítaným pohľadom - Vaša intímna sféra

....................................................................

Zimné termálne fólie - STOP úniku tepla = kúriť ulicu je drahé ...

................................................................................................

Európske a slovenské certifikáty sú samozrejmosťou

Lepenie fólií našimi montážnymi skupinami - 29 rokov skúseností

................................................................................................

Žiadajte nás o ponuku - vyhovieme = nestojí Vás to nič


Uvažujete o spolupráci s nami - viete ... ... KTO SME ???


A. F. F., s. r. o. je exkluzívnym zástupcom izraelského výrobcu okenných fólií HANITA COATINGS RCA Ltd. pre územie Slovenskej republiky republiky a spolupracuje s HANITA TEK – USA, HANITA PACIFIC – Austrália a HANITA EUROPA – Nemecko. Výrobcovi bola priznaná kvalita ISO 9001 : 2008 podľa certifikátu platného dodnes. Okenné fólie sú certifikované v SR na stálosť na svetle, optické a solárne vlastnosti, zdravotnú nezávadnosť, bezpečnosť.

Certifikáty - platné v SR - potvrdzujú zhodu fólií s právnymi normami, predpismi a dokumentmi :

 1. certifikát č. 0007/VUSAPL/2012 z 14 05 2012 na bezpečnostné fólie + certifikát č. 0006/VUSAPL/2012 zo dňa 14 05 2012 na proti–slnečné fólie vydaný – VÚSAPL, a. s. Nitra, certifikačný orgán pre certifikáciu výrobkov

 2. certifikát Národného bezpečnostného úradu SR na fólie bezpečnostné č. T 13-0053/ 2010 podľa § 70 ods. 1 písm. a/ bod 7 zákona č. 215/2004 Z. z. o ochrane utajovaných skutočností pre kategóriu bezpečnosti typ 2 – SS3 = 2 body zo dňa 17 12 2010 – bezpečnostná norma P4A, odolnosť proti vlámaniu “2“ certifikačná značka “SECURITY TESTED“ + certifikát orgánu akreditovaného u SNAS

 3. certifikát č. 00195/2010 zo dňa 17 12 2010 na bezpečnostnú fóliu do kategórie odolnosti „P2A“ od Autorizovaná osoba NBÚ SR č. AOUS 06/2004 – Certifikačný orgán akreditovaný u SNAS, REVIMONT-DG, s.r.o. – CERTEST – bezpečnostná norma P2A.

 4. rozhodnutie Ministerstva dopravy, spojov a telekomunikácií SR podľa ust. § 99 písm o) bod 2 v súlade s ust. § 8 ods. 5 a 6 zákona č. 725/2004 Z. z. o podmienkach premávky vozidiel na pozemných komunikáciách, v zmysle § 46 zákona č. 71/2004 Zb. bolo udelené typové schválenie 27 MD N-00192-00 a 27 MD N-00193-00 – autofólie proti slnečné. Tieto certifikáty sú predlžované a stále platné.

Certifikáty bezpečnosti platné v Európskej únii ( nahrádzajúce pôvodné európske normy ) :
 1. európska norma EN 12600 – norma bezpečnosti nahrádza pôvodnú normu 1B1 a 2B2
 2. európska norma EN 356 – P2A + P4A – norma bezpečnosti nahrádza DIN 52290, 12/88, part 4, A1
 3. európska norma EN ISO 717-1 : 2000 – proti – hlukové fólie = vzduchová nepriezvučnosť
 4. európska norma EN 13541 - Certifikát ER 1 , fólia 475 μ v jednej vrstve
 5. európska norma EN 356 – Certifikát P3A, fólia 555 μ v jednej vrstve

Naša spoločnosť so sídlom v Piešťanoch, zastúpením v Bratislave a Michalovciach distribuuje fólie pre cca 150 slovenských montážnych firiem. Naše vlastné montážne skupiny autorizované výrobcom HANITA COATINGS okenné fólie aplikujú. Rok 2013 je 23-tím rokom činnosti konateľa spoločnosti v komodite okenných fólií. Sme členom Slovenskej asociácie okenných fólií SWFA, konateľ spoločnosti je prezidentom SWFA.

Najnovší hit : exteriérové proti slnečné fólie 2. generácie so zárukou do 10 rokov a od leta 2014 už 3. generácie so zárukou až do 15 rokov v exteriéri – u vodorovných a šikmých skiel až do 10 rokov v exteriéri so zastavením škodlivého UV – žiarenia až 99,9 %, o. i. vysoko svetlé s vysokým stop tepla.

Ceny kalkulujeme priamo z výhodných cien výrobcu. Všetko vr. referencií nájdete na www.aff.sk .

A. F. F., s. r. o.
Peter Faber
konateľ – riaditeľ spoločnosti


Z našej ponuky vyberáme:

1) Bezpečnostná fólia ”PROFILON® ER 1” hrúbky 475 μ (mikrónov) :

 • bezpečnostná trieda proti prerazeniu P2A – EN 356
 • bezpečnostná trieda EN 13541 ER1 na utlmenie účinkov výbuchu testovaná v “Shock tube”

2) Bezpečnostná fólia ”PROFILON® P3A” hrúbky 555 μ (mikrónov) :

 • podľa bezpečnostnej normy P3A – EN 356 A

3) Fólia ”OPALFILM®AntiSpy Shielding” a ”PROFILON®AntiSpy Shielding” (navyše I bezpečnostná) sú reálne antišpionážnou ochranou proti odpočúvaniu hovoreného slova aj prístrojov pomocou utlmovania žiarení. Majú obrovský význam u štátnych a súkromných organizácií, tajných služieb, armády. Všade tam kde hrozí vykrádanie dát – najmä v dnešnej dobe smutne preslávené …


Hladké, plisované, embosované a lamelové (vertikálne)
fóliové žalúzie
priamo od nemeckého výrobcu :

dodávané našou slovenskou spoločnostou :

Fóliové žalúzie, plisované fóliové žalúzie, embosované fóliové žalúzie a lamelové (vertikálne) fóliové žalúzie značky OPALFILM® (Spolková republika Nemecko) je možné použit v rôznych variabilných systémoch. Slúžia ako ochrana proti slnečnému žiareniu (zníženie horúcavy, absolútne zníženie škodlivého UV–žiarenia, zabránenie oslňovania – oslepovania) podľa bezpečnostných predpisov ochrany zdravia pri práci (no i v súkromí) a ako akustické riešenie pre zlepšenie priestorovej akustiky. Obrovskou výhodou je možnost zvinút celú fóliu do kazety (zamračené počasie), resp. stiahnúť alebo vytiahnúť fóliové žalúzie do ľubovoľnej výšky, resp. striedavo za účelom dosiahnutia dostatku svetla. Každý si sám slobodne zvolí svetlosť – tmavosť akú chce a potrebuje.
Použitie : odporúča sa v akýchkolvek podmienkach (byty, domy, kancelárie, obchody, obchodné centrá, ordinácie, lekárne, atd.) najmä v podmienkach, kde je zložité lepenie proti slnečných exteriérových fólií z dôvodu veľkých výšok (napr. vysoké poschodia – potreba lešenia, horolezcov, šikmé plochy, velkoplošné okná a pod.). Úspora financií za lešenie, resp. horolezcov je enormná.