INFORMÁCIA – POMOC PRE VÁŠ VÝBER

Úlohou tejto strany nie je vyplakať sa nad situáciou u nás, nie je pokoriť konkurenciu, nie je vybojovať si „zaslúžilé“ miesto na slnku. Je to celkom jednoduchý pokus predložiť konečným užívateľom – spotrebiteľom aspoň trošku pravdy a prehľadu v nekonečnom spore o kvalitu, resp. nekvalitu. Nekvalitu vydávanú samozrejme za najlepšiu kvalitu a s tým spojené finančné zisky ktoré sa stávajú neoprávnené – no kto by sa s tým zapodieval ? Nik, tak ako v iných komoditách.

Ostávajú len naštvaní koneční spotrebitelia bez šance brániť sa. Alebo nie ? Posúďte sami ...

V slovenskej „džungli“ všetkých „najlepších a jediných pravých amerických“ fóliových firiem v ktorej je veľmi málo pravdy pokúšam sa Vám pomôcť neutrálnou radou.

V mojom 29. roku činnosti vo fóliách na okná už mám akú – takú skúsenosť. To uznáte pri takej výdrži...

„Rodina“ výrobcov fólií = LAMINÁTOROV je našťastie malá.

O to viac je tých ktorí súťažia všelijako – poznáte to aj v iných oblastiach. A to nehovorím o strašnej nekvalite ktorá sa valí aj na Slovensko, či už je to kórejská, indická, singapurská, atď. produkcia. A čo sem chodí z Poľska – od člena EÚ ? Všetko, „ certifikované a to zaručene“ ... Najhoršie je, ak slovenská fóliová firma ani nepovie kto je výrobca. Žiadajte dokument o pôvode fólie a o vzťahu ponúkajúcej firmy k výrobcovi fólie.

Pokúsim sa Vám neutrálne pomôcť a to tým že ukazujem web stránku svetovej asociácie IWFA – úsek výrobcov fólií = laminátorov. Len tých považuje odborný fóliový svet za výrobcov. Tí lepší z nepravých výrobcov fólií sú čiastkoví spracovatelia, subdodávatelia a pod.

Na stránke IWFAskutočné, pravé a nefalšované svetové firmy !!! Sú lídrami. Je to malá rodina, no o to kvalitnejšia. Isteže robím aj sebe nie dobre lebo dávam „na tácke“ ďalších našich konkurentov.

Nevadí mi ak vyberiete inú ale pravú a skutočne existujúcu firmu.

!!! Nech sa konečne vyčistí trh !!!


Web svetovej asociácie IWFA – výrobcovia ( zoznam je podľa abecedy ) :
Pomohol som ? Rád by som počul kladnú odozvu !

Lebo iná „odozva“ príde veľmi rýchlo, dúfam že som si nepodpísal rozsudok.


A. F. F., s. r. o.
Peter Faber
konateľ – riaditeľ spoločnosti