Privátne Fólie

Privátne fólie sú potrebné všade tam, kde chcete zabezpečiť súkromie pre Vás a vaše návštevy alebo klientov.  Prepúšťajú svetlo a zadržiavajú až 99% UV žiarenia. 

Sú určené pre všetky typy skiel, či už sa jedná o okná alebo dvere. Úlohou je zabezpečenie Vášho súkromia všade tam, kde je to potrebné.  Fólia sa používajú v kúpeľniach, bankách, kanceláriách, ordináciách, múzeách.

Znepriehľadňujú sklenené plochy obojstrane, pričom vytvárajú efekt mliečneho skla, resp. pieskovaného skla. V ponuke máme aj privátnu fóliu so strieborno-matným efektom. Umožňuje čítanie textu priloženého na fóliu, napriek obojstrannej nepriehľadnosti čo sa uplatňuje najmä v bankách.

Privátne fólie technické dáta

TypFarbaOdraz sol. energie Priepustnosť sol. energieUV STOP
Matte Silver 20 2 MILStriebro / Perleť78%12%97%
Matte 2 MILPerleť28%67%88%
Blackout FilmČierna nepriehľadná67%1%99%
UV múzeum filterČíra proti vyblednutiu predmetov19%87%99,8%

Naša spoločnosť A. F. F., s. r. o. je zástupcom izraelského výrobcu fólií Avery Dennison HANITA COATINGS pre územie Slovenskej republiky.

So sídlom v Piešťanoch a zastúpením v Bratislave distribuujeme fólie pre cca 150 slovenských montážnych firiem a naše materské montážne skupiny autorizované výrobcom okenných fólií – Avery Dennison HANITA  COATINGS okenné fólie aplikujú. Rok 2021 je  31. rokom činnosti konateľa spoločnosti v komodite okenných fólií. Sme členom Slovenskej asociácie okenných fólií SWFA, náš konateľ je prezidentom SWFA.

Kontaktujte nás
+421 903 408 755

Radlinského 75, 92101 Piešťany